Ударний порт Коломбо паралізований! Найбільший порт Нігерії сильно забитий!

- Jul 27, 2020-

Останнім часом через погану погоду, епідемічну ситуацію та інші причини певними мірами постраждали деякі важливі порти.Протест і страйк в порту Коломбо21 липня союз колумбійської портової адміністрації Шрі-Ланки заявив: планується провести протест і страйк на Східному контейнерному терміналі порту Коломбо з 22 липня протягом тижня.


Наразі у порту індустрії Коломбо є 23 профспілки, а в протесті взяли участь усі члени профспілки. Акція протесту на Східному контейнерному терміналі порту Коломбо значною мірою призведе до тотального паралічу порту та зриву митного оформлення товарів.


Експедитори та друзі зовнішньої торгівлі в цьому порту повинні звернути увагу.

Порт Коломбо, також відомий як штучний порт Коломбо, є не тільки найбільшим портом Шрі-Ланки, але і одним з найбільших штучних портів у світі.


Площа порту Коломбо - 24000 квадратних метрів. Є два вхідні порти. Глибина води порту становить від 9 метрів до 11 метрів. Умови хороші. Він підходить для причалу великих і надвеликих суден. Він може припаркувати 40 супер великих кораблів і кілька малих і середніх суден одночасно.


На південному заході, північному сході та північному заході порту є три хвильові бар'єри, одна сторона яких спрямована до моря. Місце відмінне та зручне для входу та виходу суден.

Відмінне географічне розташування порту Коломбо на Шрі-Ланці, який щойно розташований в центральному положенні на Східному та Західному узбережжі Індійського океану, знаходиться приблизно в 3000 км від протоки Малакка та Аденської затоки, так що є транзитним портом і портом постачання для суден, що перетинають Індійський океан.Найбільший порт Нігерії&№ 39 сильно перевантаженийПорт APAPA, найбільший порт Нігерії&№ 39, відчуває серйозні затори. Флот контейнерів чекав поза порту вже кілька місяців, аби в черзі.


В даний час всі дороги, що ведуть до порту Лагос, знаходяться в серйозному заторі. Є довгі лінії вантажівок. Водії сподіваються приїхати до порту якнайшвидше, скласти експортні контейнери або забрати імпортні контейнери.

У цей період водії залишилися у каламутній та брудній дорозі. Через дощ у цьому районі погіршилися дорожні умови. Вони купалися, їли та спали вночі в районі, чекаючи, коли його впустять до порту.