Ще раз оголосити VGM відповідно до фактів: штраф у розмірі 8000 доларів США за приховування та неправильне повідомлення!

- Aug 17, 2020-

Нещодавно міжнародна вантажоперевезення EVA оприлюднило повідомлення: якщо різниця між фактичною вагою контейнера та масою VGM перевищує 5 тонн або фактична вага перевищує максимальну загальну діючу вагу контейнера, вантажовідправник інформує про це та змінює її за власною ініціативою, а розмір штрафу становить 4000 доларів США / контейнер; якщо він знайдений і підтверджений місцем відправлення, транзитним портом, контейнерним двором коду призначення або сторонній організацією, визнаною морською одиницею, штраф становить 8000 доларів США / контейнер.


Насправді судноплавні компанії, включаючи Maersk, Середземноморське мореплавство та інші судноплавні компанії, послідовно оголосили, що VGM буде стягнуто штраф за неправдиву звітність та приховування. Наприкінці липня вітчизняне морське бюро оприлюднило покарання за контейнер із зайвою вагою, штрафом у розмірі 8500 юанів. Повідомляється, що в інших регіонах також є витоки політики морських адміністрацій: якщо похибка надмірної ваги контейнера перевищить 1 тонну, він буде оштрафований на 8500, а вдруге, коли його знайдуть, штраф почне складати 2Вт.


Ми мусимо на це звернути увагу! Don' не зайва вага!